Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos Informacinių technologijų mokytojas  (2 pareigybės (etatai) – įdarbinama nuo 2021-09-01
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, S. Lozoraičio g. 13, Kaunas
Reikalavimai

atitikti Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo 48 straipsnio reikalavimus;

– būti susipažinus su Specializuoto ugdymo krypties programų (pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo kartu su inžineriniu ugdymu programų) inžinerinio ugdymo dalimi, patvirtinta 2014 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos Respublikos švietimo ministro įsakymu Nr. V-735;

– turėti pedagoginį išsilavinimą bei darbo patirties;

– išmanyti ir gebėti taikyti praktikoje pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendruosius ugdymo planus, STEAM programas.

– turėti įgūdžių dirbant įvairius projektinius darbus;

Privalumas – aktyvus dalyvavimas ir mokinių paruošimas konkursams ir olimpiadoms, laimėtos prizinės vietos.

Funkcijos Pamokų vedimas pagrindinio ir vidurinio ugdymo programos mokiniams.
Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo  6,91 iki 9,71 atsižvelgiant į išsilavinimą, suteiktą kvalifikacinę kategoriją, darbo stažą bei krūvį. Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas dalyvauti atrankoje, gyvenimo aprašymas (CV), išsilavinimą, pedagoginio darbo stažą, įgytą kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai (jų kopijos).
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai siunčiami el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected], tel. (8 37) 34 58 75, 868269974
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2021-07-13, 12.00 val. Apie kvietimą dalyvauti atrankos pokalbyje, kandidatai informuojami el. paštu, nurodytu pateiktame gyvenimo aprašyme (CV).

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.