Anketa_priedas

Įstaigos pavadinimas Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro teisinė forma – biudžetinė įstaiga, įstaigos buveinė – Danų g. 15A, LT-45262 Kaunas, JAR 135135553.
Pareigos Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro direktorius
Darbo vieta Danų g. 15A, LT-45262 Kaunas
Reikalavimai Direktorius turi atitikti šiuos kvalifikacinius reikalavimus (pareigybės lygis-A2):
 1. turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
 2. turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovavimo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį socialinių paslaugų teikimo ir teikimo organizavimo srityje;
 3. būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymu, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, darbo teisinius santykius reglamentuojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais ir Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais ir gebėti juos taikyti praktikoje;
 4. turėti įgūdžių strateginio planavimo, išteklių ir personalo valdymo srityse, išmanyti dokumentų rengimo ir valdymo taisykles;
 5. mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti užimtumo centro darbą;
 6. mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;
 7. gerai mokėti valstybinę (lietuvių) kalbą ir mokėti bent vieną Europos Sąjungos kalbą;
 8. gebėti sisteminti, apibendrinti gautą informaciją ir priimti tinkamus sprendimus;
 9. mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.

Direktoriumi negali būti asmuo, kuriam įstatymų nustatyta tvarka atimta teisė eiti tokias pareigas. Direktorius privalo veikti užimtumo centro naudai.

Funkcijos Pagrindinis iššūkis-įstaigos veiklos tobulinimas:
 1. Centro veiklos optimizavimas;
 2. Veiklos modelio atnaujinimas;
 3. Paslaugų kokybės didinimas;
 4. Personalo kvalifikacijos tobulinimas;
 5. Komunikacija su visuomene, ryšių su visuomene didinimas;
 6. Inovacijų diegimas, įgyvendinimas ir pan.

Direktoriaus pareigybė reikalinga užimtumo centro veiklai organizuoti ir veikti užimtumo centro vardu, užimtumo centro priežiūrai, plėtrai ir užimtumo centro nuostatuose nurodytų tikslų ir funkcijų įgyvendinimui užtikrinti.

Pretendentų atrankos būdas-testas žodžiu (pokalbis).

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis LR valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017 m. sausio 17 d. įstatymo Nr. XIII-198 tvarka, atsižvelgiant į išsilavinimą, darbo stažą, kvalifikaciją. Pastoviosios dalies koeficientas 4,6-12,4
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Pretendentas, norėdamas dalyvauti  konkurse, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą privalo pateikti:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams;3. gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes). Jeigu pareigybei, kuriai skelbiamas konkursas, užimti būtini tam tikri įgūdžiai, šiame sąraše turi būti nurodyti ir jie;4. užpildytą pretendento anketą (pridedama);5. savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės, įstaigos vadovo pareigybei.
Dokumentų priėmimo vieta per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt (Konkursai į valstybės tarnybą)/Darbuotojų konkursai.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Išsamesnė informacija teikiama Personalo valdymo skyriuje, adresu: Laisvės al. 94A, 333 kab. ir telefonu 20 74 92.
Dokumentų priėmimo terminas KONKURSAS ATŠAUKTAS

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.