Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos Socialinis pedagogas (-a) (1 pareigybė)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Reikalavimai atitikti Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo reikalavimus ir kitus socialinio pedagogo pareigybę reglamentuojančius dokumentus;
Funkcijos Padeda mokiniams adaptuotis mokykloje; – Teikia mokiniams reikalingas socialines pedagogines paslaugas; – Padeda spręsti mokinių lankomumo, užimtumo, elgesio ir socialines problemas; – Atstovauja ir gina vaiko teises mokykloje ir užjos ribų; – Vykdo prevencines programas; – Padeda tėvams ugdyti savo vaiką, suprasti jo socialinius ir psichologinius poreikius, jų tenkinimo svarbą. Informuoja tėvus apie jų teisę gauti socialinę pedagoginę pagalbą. – Siekiant užtikrinti vaiko gerovę bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis.
Darbo užmokestis Padeda mokiniams adaptuotis mokykloje; – Teikia mokiniams reikalingas socialines pedagogines paslaugas; – Padeda spręsti mokinių lankomumo, užimtumo, elgesio ir socialines problemas; – Atstovauja ir gina vaiko teises mokykloje ir užjos ribų; – Vykdo prevencines programas; – Padeda tėvams ugdyti savo vaiką, suprasti jo socialinius ir psichologinius poreikius, jų tenkinimo svarbą. Informuoja tėvus apie jų teisę gauti socialinę pedagoginę pagalbą. – Siekiant užtikrinti vaiko gerovę bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis (1036 Eur.).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

Prašymas dalyvauti atrankoje,

asmens tapatybę, išsilavinimą,

pedagogo kvalifikaciją patvirtinančių dokumentus,

gyvenimo aprašymas.

Dokumentų priėmimo vieta

Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, 101 kabinetas, Vaidoto g. 11, Kaunas.

Galima siųsti šiuo adresu paštu arba elektroniniu paštu [email protected].

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected], tel. (8 37) 34 58 75
Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2020-06-30, 12:00 val. Atranka (pokalbis žodžiu) numatoma 2020  m.  liepos 7,8,9 dienomis 9:30 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.