Įstaigos pavadinimas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus
Direktoriaus pavaduotojas (a) ūkio reikalams  (1 etatas)
Darbo vieta Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Žeimenos g. 66, Kaunas
Reikalavimai

Turėti ne žemesnio kaip bakalauro kvalifikacinio laipsnio išsilavinimą; išmanyti viešųjų pirkimų įstatymus; gerai mokėti valstybinę kalbą; būti nepriekaištingos reputacijos.

Įstaigos ūkio tvarkymui keliamų reikalavimų išmanymas, sugebėjimas vadovauti personalui, padalinio darbui užtikrinti reikalingos dokumentacijos tvarkymas, sugebėjimas spręsti statybos techninius klausimus.

Darbų saugos, civilinės, priešgaisrinės saugos, higienos normų reikalavimų išmanymas. Turėti darbų saugos organizatoriaus ir priešgaisrinės saugos pažymėjimus. Sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.

Funkcijos

Organizuoti ir vadovauti pavaldžių darbuotojų darbui, vesti apskaitą, užtikrinti, kad Licėjaus ūkio    objektai būtų tinkamai prižiūrimi ir naudojami, kad Licėjaus ūkis funkcionuotų kokybiškai  nesukeldamas veiklos sutrikimų;

Užtikrinti, kad Licėjaus teritorija visada būtų švari ir tvarkinga, kad iš jos pastoviai būtų šalinamos šiukšlės, sausa žolė, lapai, pašaliniai daiktai;

Užtikrinti, kad teritorijoje bei pastatuose, poilsio, veiklos ir ūkio zonose esantys įrenginiai būtų tvarkingi, nepavojingi;

Pastatų, patalpų, materialinių vertybių priežiūros vykdymas pagal darbų saugos, priešgaisrinės saugos, civilinės saugos ir higienos normų reikalavimus; materialinių vertybių, elektros energijos, šilumos energijos, vandens apskaita, darbų saugos, sveikatos bei gaisrinės saugos kontrolės bei mokymų vykdymas ir dokumentacijos pildymas.

Techninio personalo darbo planavimas, organizavimas, bei kontrolė; Licėjaus ilgalaikio turto, atsargų bei kitų materialinių vertybių įsigijimas, apskaita, inventorizacija, dokumentacijos pildymas; Viešųjų pirkimų organizavimas ir vykdymas, viešųjų pirkimų dokumentų (ataskaitų, planų) rengimas. Dalyvavimas strateginių, metinių planų kūrime bei jų vykdymo vertinime, ilgalaikio turto priežiūros programų sudaryme ir įgyvendinime, finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas institucijoms bei bendruomenei. Teisės aktų nustatyta tvarka atlikti viešųjų pirkimų procedūras (įskaitant viešųjų pirkimų vykdymą per CPO katalogą, CVP IS priemonėmis).

Vykdyti kitas pareiginiuose nuostatuose numatytas funkcijas.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis: 10,00 BMA neatskaičius mokesčių.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

1.            Prašymas dalyvauti atrankoje

2.            Gyvenimo aprašymas (CV)

3.            Asmens dokumento kopija;

4.            Kiti dokumentai susiję su pareigybių reikalavimais ir funkcijom.

5.            Dokumento apie įgytą išsilavinimą kopija

6.            Asmens medicininė knygelė (Sveikatos pasas) ir higienos įgūdžių pažymėjimas

Dokumentų priėmimo vieta Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus raštinė, Žeimenos g. 66, Kaunas, arba el. paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. +370 652 90 306; +370 671 197 81
Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2021-03-05 d. 12.00 val.

Atrinkti kandidatai bus kviečiami individualiam pokalbiui asmeniškai.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.