Įstaigos pavadinimas VšĮ Kauno miesto poliklinika
Pareigos Medicinos gydytojas (dirbti neplaninės pagalbos kabinete)
Darbo vieta Centro padalinys, A. Mickevičiaus g. 4, Kaunas
Reikalavimai Medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija ir galiojanti licencija
Funkcijos Kvalifikuotai ir kokybiškai teikti neplanines gydymo paslaugas, būtinąją medicinos pagalbą, bendrauti bei bendradarbiauti su pacientais, jų šeimos nariais, sveikatos priežiūros ir kitais specialistais.
Darbo užmokestis Priskaičiuotas DU 1 etatui 1290,0 EUR
Dokumentai, kurie turi būti pateikti CV (gyvenimo aprašymas)
Dokumentų priėmimo vieta

El. paštas [email protected]

(Laiško temoje nurodyti „Medicinos gydytojas“)

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Personalo specialistė Eglė Klepackienė, tel. (8-37) 403905, el. paštas [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2019-06-31

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.