Įstaigos pavadinimas Negalią turinčių asmenų centras „KORYS“
Pareigos Valytojas (-a)
Darbo vieta Danų g. 15A, Kaunas
Reikalavimai
  1. ne jaunesnis, kaip 18 metų amžiaus;
  2. išmanyti patalpų valymo būdus ir metodus, priemonių bei įrankių, reikalingų darbui, rūšis ir kokybę, jų naudojimo ir saugojimo tvarką, sudėtį, savybes, naudojimosi jomis taisykles, baldų ir kito inventoriaus priežiūros reikalavimus, gėlių priežiūros ypatumus, gebėti juos taikyti praktiškai.

Asmeninės savybės: pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai organizuotis darbą.

Funkcijos 1.
  1. palaiko tvarką ir švarą bei kasdien kruopščiai valo priskirtas erdves;
  2. valo sanitarinius mazgus pagal poreikį arba kelis kartus dienoje;
  3. dezinfekuoja patalpas ir pan.
Darbo užmokestis 730 eur ( neatskaičius mokesčių), t.y. 1 MMA
Dokumentai, kurie turi būti pateikti gyvenimo aprašymas (CV) būtų pageidautinas

 

Dokumentus siųsti el.paštu: [email protected]

 

Dokumentų priėmimo vieta *Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Negalią turinčių asmenų centras „Korys“

tel. (8-615)56606

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-09-26

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.