Įstaigos pavadinimas Negalią turinčių asmenų centras „KORYS“
Pareigos Dietistas (0,5 etato)
Darbo vieta Danų 15 a, Kaunas
Reikalavimai

Turėti dietisto kvalifikaciją, spaudą ir atitikti Lietuvos medicinos normos MN 32:2015 straipsniuose 51.1 – 51.3 reikalavimus; turėti ne mažiau kaip 1 metų dietisto darbo stažą.

Asmeninės savybės: pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas savarankiškai organizuotis darbą.

Funkcijos
 1. Pagal teisės aktuose nustatytus reikalavimus organizuoja racionalią, specialią ir dietinę Centro klientų mitybą, atsižvelgiant į jų amžių, sveikatą, medicinos darbuotojų rekomendacijas, koreguoja klientų mitybos racioną pagal gydančio gydytojo paskirtą dietą;
 2. savo funkcijoms atlikti naudoja centralizuotą kompiuterinę maitinimo apskaitos programą “VALGA”;
 3. sudaro kasdieninius, perpektyvinius, individualius valgiaraščius, atsižvelgdamas į paslaugų gavėjų tarybos teiktus pasiūlymus ir pan.
Darbo užmokestis Nuo 445 eur iki 495 eur ( neatskaičius mokesčių), priklausomai nuo patirties
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

– gyvenimo aprašymas (CV)

– dietisto kvalifikaciją patvirtinantis dokumentas.

Dokumentus siųsti el.paštu: [email protected]

Dokumentų priėmimo vieta

Danų g. 15 A, Kaunas

*Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Negalią turinčių asmenų centras „Korys“

Danų g. 15A, Kaunas,

tel. (8-615)56606

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2021 10 31

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.