Įstaigos pavadinimas Negalią turinčių asmenų centras „KORYS“
Pareigos Socialinio darbuotojo padėjėjas (-a) 1 etatas
Darbo vieta Danų 15a, Kaunas. Paslaugos teikiamos kliento namuose.
Reikalavimai
 • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
 • Socialinio darbuotojo padėjėjo, ar lankomosios priežiūros darbuotojo, ar individualios priežiūros darbuotojo kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas arba Socialinių darbuotojų padėjėjų įvadinių mokymų baigimo pažymėjimas (ne mažiau nei 40 a.val.), įgytas vadovaujantis SADM 2006-04-05 įsakymu Nr. A1-92 „Dėl socialinių paslaugų srities darbuotojų ir socialinių paslaugų įstaigų vadovų profesinės kompetencijos tobulinimo tvarkos aprašo bei socialinių darbuotojų atestacijos tvarkos aprašo patvirtinimo“;
 • Asmeninės savybės: mokėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.
 • Privalumas: patirtis darbe su negalią turinčiais vaikais/suaugusiais.
Funkcijos Socialinės globos paslaugų teikimas asmens namuose (suaugusiems asmenims su sunkia negalia, vaikams su sunkia negalia):

– klientų kasdienė priežiūra, bendravimas namuose;

– higieninių kliento reikmių užtikrinimas, pagalba maitinantis, apsiperkant, pasigaminant maistą);

– kt.darbai pagal poreikį ir sutartį su klientu.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 6,41 iki 6,8 (atsižvelgiant į profesinę darbo patirtį).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas (CV)
 2. Socialinių darbuotojų padėjėjų įvadinių mokymų baigimo pažymėjimo arba Individualios priežiūros darbuotojo kvalifikaciją patvirtinančio pažymėjimo kopija.
Dokumentų priėmimo vieta Danų g. 15 A, Kaunas

Dokumentus siųsti el.paštu: [email protected]

*Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Negalią turinčių asmenų centras „Korys“

tel. (8-37)  49 04 15; mob. (8 671) 39503

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 06 10 d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.