Įstaigos pavadinimas Negalią turinčių asmenų centras „KORYS“
Pareigos Socialinis darbuotojas (-a),(kasdienio gyvenimo įgūdžiams), 1 et.
Darbo vieta Pabiržės g. 26, Kaunas.
Reikalavimai
  • socialinio darbuotojo pareigoms priimamas asmuo, įgijęs socialinio darbo ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą.
  • gebėti saugiai naudotis darbui reikalingais įrenginiais ir priemonėmis;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint, interneto naršyklėmis;
  • sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos pagrindus, dokumentų rengimo taisykles;
  • asmeninės savybės – gebėjimas užmegzti ir palaikyti kontaktą su negalią turinčiu lankytoju individualiai bei gebėjimas dirbti komandoje ir prisitaikyti prie pokyčių, polinkis ir gebėjimai buities darbams, gebėjimas savarankiškai planuoti savo veiklą; pareigingumas, tolerantiškumas ir atsakingumas, empatija, kūrybingumas, geranoriškumas, sąžiningumas, kantrybė;

  Privalumas:

  – patirtis dirbant  su intelekto negalią turinčiais asmenimis.

Funkcijos
 • atsižvelgdamas į asmenų su negalia amžių, negalios lygį, poreikius ir gebėjimus, ugdo ir palaiko lankytojų kasdienio gyvenimo įgūdžius planuojant ir įgyvendinant namų ruošos darbus (patalpų, aplinkos tvarkymo; drabužių priežiūros (skalbimas, dėmių valymas, lyginimas); maisto gaminimo (planavimas, pirkimas, gaminimas, higienos normų laikymasis, serviravimas, mandagus elgesys prie stalo );
 • ugdo ir palaiko lankytojų saugaus elgesio įgūdžius, dirbant su elektros prietaisais, cheminėmis valymo priemonėmis;
 • ugdo ir palaiko lankytojų gebėjimus planuoti biudžetą, pagal galimybes ugdo lankytojų finansinį raštingumą;
 • organizuoja išvykas, renginius ir šventes;
 • bendradarbiauja su lankytojo šeima;
 • dirba nuolat glaudžiai bendradarbiaudamas su kitais specialistais;
 • pildo reikiama dokumentaciją.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 7,15 iki 7,54 (atsižvelgiant į profesinę darbo patirtį ir kvalifikacinę kategoriją).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas (CV);
 2. Socialinio darbo išsilavinimą patvirtinantis dokumentas;
 3. Motyvacinis laiškas.
Dokumentų priėmimo vieta Danų g. 15 A, Kaunas

Dokumentus siųsti el. paštu: [email protected]

*Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad jame pateikti duomenys bus saugomi įstaigos duomenų bazėje 6 mėnesius ir gali būti naudojami Jūsų kandidatūros svarstymui į atitinkamas darbo pozicijas. Sutikimą galite atšaukti, mus informuodami el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Negalią turinčių asmenų centras „Korys“

Tel.  (8 646) 85729

Dokumentų priėmimo terminas Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu arba el. paštu.

Iki 2022 10-03

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.