Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės administracija
Pareigos Strateginio planavimo, analizės ir programų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas

Prisijunk prie Kauną kuriančios komandos!

Esame viena didžiausių ir moderniausių viešojo sektoriaus įstaigų Kaune, kuri siūlo ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir galimybę prisidėti prie sėkmingų Kauno projektų įgyvendinimo, karjeros galimybes, apmokamus kvalifikacijos tobulinimo kursus, komandiruotes, darnų ir draugišką kolektyvą, lankstų darbo grafiką, galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu, bei įdomų bei iššūkių pilną darbą.

*Priimamam valstybės tarnautojui bus nustatomas 3 mėn. išbandymo terminas.

Darbo vieta Kauno miesto savivaldybės administracija
Reikalavimai
1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
1.2. studijų kryptis – teisė (arba);
1.3. studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);
arba:
1.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

1.5. darbo patirties sritis – dokumentų valdymo srities patirtis;

1.6. darbo patirtis srityje – 1 metai;
Funkcijos Vyriausiojo specialisto funkcijos yra šios:
 • Apdoroja su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusios informacijos apdorojimą.
 • Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
 • Organizuoja viešųjų paslaugų teikimo administravimą arba prireikus koordinuoja viešųjų paslaugų teikimo administravimo organizavimą.
 • Rengia ir teikia pasiūlymus su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusiais klausimais.
 • Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo rengimą.
 • Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
 • Rengia norminius teisės aktus ir kitus dokumentus, susijusius su priskirtomis viešųjų paslaugų teikimo ir (ar) kitomis programomis (toliau – programos)..
 • Organizuoja ir koordinuoja programų rengimo, projektų, pateiktų pagal priskirtas programas (toliau – programų projektai) atrankos ir vertinimo procesus, rengia su tuo susijusias ataskaitas ir analizes..
 • Rengia ir (ar) pasirašo programų projektų finansavimo sutartis, jų pakeitimus, atlieka sutarčių vykdymo kontrolę ir priežiūrą..
 • Vykdo programų administravimo veiklos procesų priežiūrą ir analizę, ir teikia siūlymus skyriaus vedėjui šių programų administravimo veiklos procesų gerinimo klausimais.
Darbo užmokestis Pareiginės algos koeficientas-1,1.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Pretendentas per VATIS:

1. prašymą (atskiras prašymas nepildomas – pretendento sprendimas pateikti dokumentus laikomas pretendento prašymu);

2. gyvenimo aprašymą, kuriame turi būti nurodyta informacija apie turimą darbo patirtį, vykdytas funkcijas ir kita informacija, pagrindžianti pretendento kvalifikaciją, taip pat informacija apie tai, ar pretendentas turi teisę atkurti valstybės tarnautojo statusą;

3. Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaraciją pretendentams į valstybės tarnautojo pareigas;

4. Asmens, priimamo į valstybės tarnautojo pareigas, klausimyną;

5. diplomo kopiją;

6. darbo patirtį įrodančio dokumento, kuris pagrįstų funkcijų realaus vykdymo faktą ir tokių funkcijų vykdymo laikotarpį, kopiją, kvalifikaciją įrodančio dokumento kopiją, dokumento, įrodančio teisę valdyti motorines transporto priemones, kopiją, dokumento, įrodančio užsienio kalbos mokėjimo lygį, kopiją ir kitų dokumentų kopijas, patvirtinančias pretendento atitiktį pareigybės aprašyme nustatytiems specialiesiems reikalavimams, ar kitą skelbime prašomą informaciją.

Dokumentų priėmimo vieta Per Viešojo valdymo agentūros informacinę sistemą (skelbimo numeris 59832) adresu www.testavimas.vtd.lt

*Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi darbuotojų atrankos/konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais ne ilgiau nei sueis atrankos/konkurso rezultatų apskundimo terminas.

Kontaktinis asmuo išsamesnei informacijai Personalo valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Jokubynaitė, tel. 8 37  20 74 92, el. p. [email protected].
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2024-07-18

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.