Anketa_priedas

Įstaigos pavadinimas

Kauno plaukimo mokykla, Sporto mokyklos teisinė forma – biudžetinė įstaiga, Sporto mokyklos buveinė – Demokratų g. 34, LT-48421 Kaunas, JAR 195470111.

Rūta Meilutytė plaukti išmoko ir pirmąsias pergales ėmė skinti Kaune. Andrius Gudžius į čempioniškas aukštumas irgi iškilo mėtydamas diską S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Vis galingiau maratono trasoje bėgantis olimpietis Remigijus Kančys savo kūną bei dvasią treniruotėse stiprina, o taip pat ir jaunuosius auklėtinius ugdo Ąžuolyne.

Šie talentai tėra mažytė dalis visų pasišventusių lengvaatlečių, kasdien savo titaniškomis pastangomis siekiančių vis aukštesnių rezultatų, o kartu ir garsinančių Kauno vardą. Kas kitas?

Dideli pasiekimai augina dar didesnes ambicijas, todėl Kaunas skelbiama vadovų paieška Kauno plaukimo mokyklai ir sporto mokykloms „Gaja“ bei „Startas“. Kandidatams keliami reikalavimai turėti ne žemesnį kaip bakalauro laipsnio išsilavinimą ir mažiausiai metus patirties vadovaujamame darbe arba sporto administravimo srityje.

Pareigos Kauno plaukimo mokyklos direktorius
Darbo vieta Demokratų g. 34, LT-48421 Kaunas
Reikalavimai

Direktorius privalo (pareigybės lygis-A2):

1. turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu;

2. turėti ne mažesnę kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtį arba ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį sporto administravimo srityje.

3. būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos kūno kultūros ir sporto įstatymu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymu, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, darbo teisinius santykius reglamentuojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais su kūno kultūra ir sportu susijusiais teisės aktais ir gebėti juos taikyti praktikoje;

4. turėti įgūdžių strateginio planavimo, išteklių ir personalo valdymo srityse, išmanyti dokumentų rengimo ir valdymo taisykles;

5. mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti Sporto mokyklos darbą;

6 mokėti valstybinę (lietuvių) kalbą ir mokėti bent vieną Europos Sąjungos kalbą, turėti kompiuterinio raštingumo įgūdžių;

7 mokėti organizuoti ir planuoti Sporto mokyklos darbą, gebėti sisteminti, apibendrinti gautą informaciją ir priimti tinkamus sprendimus;

8 žinoti pagrindines etikos taisykles.

Direktoriumi negali būti asmuo, kuriam įstatymų nustatyta tvarka atimta teisė eiti tokias pareigas. Direktorius privalo veikti Sporto mokyklos naudai.

 

Paskirtis

 Direktoriaus pareigybė reikalinga Sporto mokyklos veiklai organizuoti ir veikti Sporto mokyklos vardu, Sporto mokyklos priežiūrai, plėtrai ir Sporto mokyklos nuostatuose nurodytų tikslų ir funkcijų vykdymui užtikrinti.

Pretendentų atrankos būdas-testas žodžiu (pokalbis).

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis LR valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017 m. sausio 17 d. įstatymo Nr. XIII-198 tvarka, atsižvelgiant į išsilavinimą, darbo stažą, kvalifikaciją. Pastoviosios dalies koeficientas 4,6-12,8.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Pretendentas, norėdamas dalyvauti  konkurse, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą privalo pateikti:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams;3. gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes). Jeigu pareigybei, kuriai skelbiamas konkursas, užimti būtini tam tikri įgūdžiai, šiame sąraše turi būti nurodyti ir jie;4. užpildytą pretendento anketą (pridedama);5. savo, kaip įmonės, įstaigos vadovo, veiklos programą, jeigu pretendentas pageidauja dalyvauti konkurse įmonės, įstaigos vadovo pareigybei.
Dokumentų priėmimo vieta per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą   adresu www.testavimas.vtd.lt (Konkursai į valstybės tarnybą)/Darbuotojų konkursai.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Išsamesnė informacija teikiama Personalo valdymo skyriuje, adresu: Laisvės al. 94A, 333 kab. ir telefonu 20 74 92.
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2017-10-09, dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo,  pateikiant pretendentų dokumentus kilus pagrįstų abejonių dėl pretendento atitikties konkurso skelbime nustatytiems kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo (sprendimą priima asmuo,  priėmęs sprendimą skelbti konkursą), terminas gali būti pratęstas 5 kalendorinėms dienoms, jeigu pretendentai yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo)

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.