Įstaigos pavadinimas Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
Pareigos  Rusų kalbos mokytoja(s)
Darbo vieta Bitininkų g. 31, Kaunas 46376
Reikalavimai
 • Būti įgijusiam logopedo kvalifikacinę kategoriją ir kompetencijas, numatytas Reikalavimuose mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms, patvirtintoms Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. ISAK- 555 ,,Dėl Reikalavimų mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms patvirtinimo“; Mokėti valstybinę kalbą pagal trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“; Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymu, Vaiko teisių konvencija, saugos ir sveikatos darbe, higienos ir sanitarijos normomis bei taisyklėmis; Logopedas turi būti pasitikrinęs sveikatą, išklausęs privalomojo higienos įgūdžių mokymo bendrąją ir specialiąją programą.

  Išsilavinimas – Aukštasis universitetinis

Funkcijos
 • Darbas pagal logopedo pareigybės aprašymą
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis LR Valstybės ir savivaldybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 7,44-10,45).  Numatomas krūvis – 1 etatas
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
 • Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijos;
 • Gyvenimo aprašymas (CV).

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Reikalavimus atitinkantys pretendentai apie kvietimą dalyvauti pokalbyje  bus informuoti telefonu (susisieksime su atrinktais kandidatais).

Dokumentų priėmimo vieta  el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai  tel. 837 420400
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. liepos 29  d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.