Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius, Nemuno g. 29., Kaunas
Reikalavimai

 1. Turėti aukštąjį socialinio darbo ar socialinės pedagogikos išsilavinimą.
 2. Turėti teorinių socialinio darbo žinių, išmanyti Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jų aplinka, gebėti parinkti tinkamus socialinio darbo metodus, turėti organizacinius sugebėjimus. Gebėti išlaikyti pusiausvyrą emocinės įtampos ir streso metu.
 3. Mokėti analizuoti dokumentus, rengti ataskaitas, mokėti dirbti kompiuteriu, išmanyti raštvedybos taisykles, pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas.
Funkcijos

1. Vadovaujantis žmogiškomis vertybėmis, abipusės pagarbos, tarpusavio bendradarbiavimo principais, atsižvelgdamas į šeimai sudarytą pagalbos planą planuoja ir teikia socialinę pagalbą šeimoms jų socialinėje aplinkoje, susitinkant su šeima šeimos namuose, Skyriuje ar kitose sutartose vietose, palaikant kontaktą su šeima kitomis priemonėmis, pavyzdžiui, telefonu.

2. Teikia šeimoms ir vaikams bendrąsias ir socialinės priežiūros paslaugas.

3. Teikia šeimai reikalingą informaciją ir žinias, ugdo tėvystės įgūdžius, socialinius įgūdžius, skatinant glaudesnį šeimos santykį su socialine aplinka.

4. Konsultuoja vaiką ir tėvus (ar teisėtus vaiko atstovus pagal įstatymą) parinkdamas tinkamą konsultavimo techniką, metodą.

5. Pagal galimybes, organizuoja ir veda grupinius užsiėmimus šeimoms ir vaikams, organizuoja šeimų pagalbos sau grupes, kitą prevencinę pagalbą.

6. Tarpininkauja šeimai dėl pagalbos priemonių (psichologinės pagalbos, psichosocialinės pagalbos krizių centre, paslaugų vaikų dienos centre, piniginės socialinės paramos, užimtumo, sveikatos priežiūros, švietimo ir ugdymo, socialinio būsto, specialiųjų pagalbos priemonių, specializuotos pagalbos centrų kompleksiškai teikiamos pagalbos ir kt.).

7. Parengia šeimos narius kreiptis į kitas valstybės ir (ar) savivaldybių institucijas, įstaigas ar organizacijas, kuriose šeima gali gauti pagalbą, nusiunčia ir, esant poreikiui, palydi į jas.

8. Bendradarbiauja ir veikia kartu su atvejo vadybininku organizuojant, planuojant ir teikiant pagalbą šeimai, teikia siūlymus atvejo vadybininkui dėl pagalbos plano šeimai efektyvumo ir informuoja jį apie situaciją šeimoje.

9. Teikia siūlymus atvejo vadybininkui dėl pagalbos plano, jame numatytų priemonių šeimai ir vaikui, atsižvelgiant į pakitusius šeimos poreikius ir (ar) pakitusią šeimos situaciją, tikslinimo.

10. Dalyvauja atvejo nagrinėjimo posėdžiuose, teikia informaciją apie situaciją šeimoje ir šeimai teiktą pagalbą.

11. Dalyvauja kuriant bei plėtojant pagalbos šeimoms ir vaikams paslaugų sistemą seniūnijoje bei (ar) Kauno miesto savivaldybėje.

12. Renka ir analizuoja informaciją apie šeimų ir vaikų poreikius socialinių paslaugų teikimui;

13. Vykdo kitas teisės aktuose ir pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis 2017 m. sausio 17 d. Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatyme
Nr. XIII-198 nustatyta tvarka, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinę kategoriją, darbo krūvį ir veiklos sudėtingumą.

Darbo užmokestis nuo 1092,96  Eur pareiginė alga neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo profesinio

darbo patirties (metais) bei priemokos iki 30 proc. Galimybę įgyti socialinio darbo patirties, tobulinti savo įgūdžius.

Sudaroma 1,0 etato darbo krūvio terminuota darbo sutartis (2 darbo vietos).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami asmeniškai (Partizanų g. 38 D, Kaunas, kabineto Nr. 23) arba siunčiami registruotu laišku Partizanų g. 38 D , Kaunas ar el.p.:[email protected], [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: (8 37) 242506; (8 37) 242502; mob tel. 860798188, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2020-09-25 (įskaitytinai)

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.