Įstaigos pavadinimas UAB „Kauno vandenys“
Pareigos
Laboratorijos inžinierius(-ė) (atliekantis (-i) nuotekų tyrimus)
Darbo vieta Vandens tyrimo laboratorija (Jonavos g. 53, Kaunas)
Reikalavimai
  • aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas (ekologijos, aplinkos inžinerijos specializacija);
  • darbo patirtis laboratorinėje veikloje;
  • žinoti ir sugebėti taikyti LST EN ISO 17025 standarto reikalavimus;
  • žinoti ir gebėti pritaikyti tyrimų metodus;
  • mokėti savarankiškai atlikti laboratorinius bandymus;
  • Privalumas – mokėjimas dirbti chromatografu.
Funkcijos
  • Atlikti nuotekų, dumblo, paviršinio vandens cheminius tyrimus, analizuoti tyrimų rezultatus, pildyti darbo, tyrimų rezultatų, cheminių medžiagų registrus ir kt.
Darbo užmokestis Nuo 1250 iki 1515 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių), priedai, premijos už darbo rezultatus. Galimybė mokytis ir tobulėti profesinėje srityje, papildomos socialinės garantijos ir naudos, sveikatos draudimas.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas, išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Gyvenimo aprašymus su nuoroda „Laboratorijos inžinierius (-ė)“ prašome siųsti el. p. [email protected] arba pristatyti į UAB „Kauno vandenys“ Personalo skyrių, Aukštaičių g. 43, Kaunas.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai bus informuojami telefonu arba el. paštu. Pokalbius su reikalavimus atitinkančiais kandidatais vykdysime skelbimo galiojimo metu.

Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, vykdant darbuotojų atranką.ką.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr. (8 37) 30 17 10 arba (8 37) 30 17 09 – Personalo skyrius

Tel. Nr. (8 37) 32 85 78 – Vandens tyrimo laboratorija

Dokumentų priėmimo terminas 2023-06-18

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.