Įstaigos pavadinimas UAB „Kauno vandenys“
Pareigos pastatų remontininkas
Darbo vieta Tiekimo ir ūkio skyrius (Aukštaičių g. 43, Kaunas)
Reikalavimai
 • turėti pagrindinį išsilavinimą;
 • pageidautinta turėti kvalifikacinius pažymėjimus: krovinių kabinėtojo, darbuotojo, tvarkančio krovinius rankomis, darbuotojo, dirbančio kėlimo įrenginių lopšeliuose, medžių, želdinių ir žolės pjovėjo, nuo žemės valdomų kėlimo įrenginių.
Funkcijos atlikti remonto darbus, tvarkyti gerbūvį
Darbo užmokestis nuo 444 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių)
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas,
 • motyvacinis laiškas,
 • kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta UAB „Kauno vandenys“, Aukštaičių g. 43, Personalo skyrius, el. p. [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr.: (8 37) 31 37 03, 8 614 98298 – Tiekimo ir ūkio skyriaus viršininkas T.Ivanauskas
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2016-11-01

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.