Įstaigos pavadinimas UAB „Kauno vandenys“
Pareigos Tinklo šaltkalvis (-ė)
Darbo vieta Avarinė tarnyba, Chemijos g. 21, Kaunas
Reikalavimai
  • Turėti pagrindinį išsilavinimą ir šaltkalvio profesinę kvalifikaciją;
  • vandens, nuotekų tinklų ir įrenginių žinojimas;
  • turėti panašaus darbo patirtį;
  • gebėti dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • atsakingas požiūris į darbą, operatyvumas, pareigingumas.
  • darbas slenkančiu darbo grafiku.
Funkcijos Prižiūrėti vandentiekio tinklus, likviduoti gedimus ir avarijas.
Darbo užmokestis Nuo 1310 iki 1585 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių), gali būti mokami priedai ir premijos už darbo rezultatus. Galimybė mokytis ir tobulėti profesinėje srityje, sveikatos draudimas, papildomos socialinės garantijos
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas, kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.
Dokumentų priėmimo vieta Gyvenimo aprašymus su nuoroda „Tinklo šaltkalvis (-ė)“ prašome siųsti el. p. [email protected] arba pristatyti į UAB „Kauno vandenys“ Personalo skyrių, Aukštaičių g. 43, Kaunas.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai bus informuojami telefonu arba el. paštu. Pokalbius su reikalavimus atitinkančiais kandidatais vykdysime skelbimo galiojimo metu.

Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, vykdant darbuotojų atranką.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr. (8 37) 30 17 10 arba (8 37) 30 17 09 – Personalo skyrius, Tel. Nr. (8 37) 45 41 08 – Avarinė tarnyba
Dokumentų priėmimo terminas 2023-09-21

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.