Įstaigos pavadinimas UAB „Kauno vandenys“
Pareigos specialistas (-ė)
Darbo vieta Turto valdymo skyrius(Aukštaičių g. 43, Kaunas)
Reikalavimai
 • turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą;
 • išmanyti turto teisinės registracijos procesus;
 • išmanyti nekilnojamo turto kadastrinių matavimų ir bylų atlikimo reikalavimus;
 • turėti darbo patirties dokumentų valdymo ar turto valdymo srityje;
 • mokėti dirbti kompiuteriu (GIS; MS Office; DWG);
 • gebėti savarankiškai organizuoti darbą, dirbti komandoje, spręsti problemas;
 • iniciatyvumas, analitinis mąstymas, kruopštumas, orientacija į rezultatą.
Funkcijos
 • Ruošti technines specifikacijas konkursams, inicijuoti naujų reikiamų sutarčių sudarymą, administruoti sutartis, sekti vykdymo terminus, tvarkyti turto teisinės registracijos dokumentaciją, dirbti su GIS, rinkti ir ruošti reikalingą dokumentaciją bendradarbiaujant su VĮ Registrų centro Kauno filialu, organizuoti ir administruoti Bendrovės turto kadastrinių matavimų ir bylų atlikimo darbus, bendradarbiauti su matininkais, tvarkyti turto archyvines bylas, kitą dokumentaciją, rengti raštus, pažymas.
Darbo užmokestis Nuo 1220 iki 1500 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių), kintamoji darbo užmokesčio dalis, priedai ir premijos už darbo rezultatus. Galimybė mokytis ir tobulėti profesinėje srityje, papildomos socialinės garantijos, sveikatos draudimas.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas,
 • motyvacinis laiškas,
 • išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Gyvenimo aprašymus su nuoroda „Turto valdymo grupės specialistas (-ė)“ prašome siųsti el. paštu: [email protected]

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai bus informuojami telefonu arba el. paštu. Pokalbius su reikalavimus atitinkančiais kandidatais vykdysime skelbimo galiojimo metu.

Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, vykdant darbuotojų atranką.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr. (8 37) 30 17 10 arba (8 37) 30 17 09 – Personalo skyrius.
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023-06-27

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.