Įstaigos pavadinimas Vaikų gerovės centras „Pastogė“
Pareigos Globos koordinatorius (-a), 1 et.
Darbo vieta Vaikų gerovės centras “Pastogė”, P.Plechavičiaus g.21, Kaunas
Reikalavimai
 • Turėti aukštąjį socialinio darbo universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį socialinio darbo koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
 • privalo būti susipažinęs ir savo darbe vadovautis Lietuvos Respublikos Konstitucija, Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencija, Lietuvos Respublikos  vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymu, Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu, Lietuvos socialinio darbo etikos kodeksu, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintu  Globos centro veiklos ir vaiko budinčio globotojo vykdomos priežiūros organizavimo ir kokybės priežiūros tvarkos aprašu  bei kitais veiklą reglamentuojančiais teisės aktais.
 • gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo reikalavimus;
 • sugebėti vertinti, analizuoti socialinę situaciją, priimti sprendimus;
 • turėti ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį socialinių paslaugų teikimo srityje;
 • mokėti dirbti kompiuteriu Microsoft Office programiniu paketu;
 • išmanyti ir mokėti taikyti praktikoje socialinio darbo veiklos principus, metodus ir priemones.
Funkcijos
 • Teikia socialines paslaugas, atlieka vertinimus, praveda mokymus budinčiam globotojui, globėjams(rūpintojams), šeimynos dalyviams, įtėviams ir jų prižiūrimiems, globojamiems (rūpinamiems) vaikams, įvaikiams.
 • kartu su budinčiu globotoju, globėju, nesusijusiu giminystės ryšiais sudaro individualios pagalbos vaikui planą teisės aktų nustatyta tvarka; esant poreikiui, kai reikalinga intensyvi pagalba, sudaro individualios pagalbos vaikui planą ir padeda parinkti, suplanuoti bei organizuoti reikalingų paslaugų globėjui giminaičiui, šeimynos dalyviui, globojamam vaikui teikimą, atlieka bei nustato vaiko poreikių vertinimą, prižiūri paslaugų teikimo eigą ir nuolat vertina jų poveikį. Pagal poreikį individualios pagalbos vaikui planas sudaromas ir įvaikintam vaikui.
 • dalyvauja atvejo vadybos posėdžiuose, kai vyksta be tėvų globos likusio vaiko globos poreikio nustatymas, laikinosios globos (rūpybos) peržiūra, pagalbos plano sudarymas ar kt.
 • palaiko ryšį su įtėviais, budinčiais globotojais, globėjais, nesusijusiais giminystės ryšiais, globėjais giminaičiais, šeimynų dalyviais ir jų prižiūrimais, globojamais vaikais tiesiogiai ir (ar) elektroninio ryšio priemonėmis.
 • tvarko kiekvieno budinčio globotojo, globėjo (rūpintojo), šeimynos dalyvių, įtėvių, bylą, kurioje fiksuojami (protokoluojami) susitikimai, dalyvavusieji susitikime asmenys, data, susitikimų turinys, susitarimai, jei jie buvo sudaryti, susitarimų vykdymo terminai, įsivertinimai ir kita darbui svarbi informacija.
 • kaupia ir sistemina duomenis apie budinčius globotojus, globėjus, nesusijusius giminystės ryšiais, globėjus giminaičius, įtėvius, esant poreikiui šiuos duomenis pateikia kitoms institucijoms teisės aktų nustatyta tvarka;
 • esant poreikiui teikia metodinę pagalbą kitoms socialinių paslaugų įstaigoms, šeimynoms, taip pat bendruomeninių vaikų globos namų socialiniams darbuotojams (socialiniams pedagogams);
 • bendradarbiauja su kitomis socialinių paslaugų, švietimo, sveikatos priežiūros įstaigomis,  nevyriausybinėmis organizacijomis, kitais globos centro specialistais.
Darbo užmokestis Valandinis darbo užmokestis 10,41 Eur/val.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
 • Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta El.paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 313912 kontaktinis asmuo Jolanta Žuvelienė
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. gruodžio 2  d.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.