Įstaigos pavadinimas Viešoji įstaiga Kauno Centro poliklinika
Pareigos Gydytojas chirurgas (vaikų),  0,3 etato darbo krūvis Pirminės asmens sveikatos priežiūros centre ir 0,15 etato Konsultacijų ir diagnostikos centre
Darbo vieta

VšĮ Kauno Centro poliklinika,

A. Mickevičiaus g. 4, Kaunas

Reikalavimai Gydytojo vaikų chirurgo licencija
Funkcijos Diagnostinis ir gydomasis darbas pagal gydytojo vaikų chirurgo medicinos normą
Darbo užmokestis Sutartinis
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas; aukštojo mokslo baigimo diplomas; gydytojo vaikų chirurgo licencija;  asmens sveikatos būklę patvirtinantis dokumentas; gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Mickevičiaus g. 4, Kaunas  402 kab.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 409206, [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Neribotas

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.