Įstaigos pavadinimas Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
Pareigos  1 etatas (terminuota darbo sutartis)
Darbo vieta Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla,  Demokratų g. 36, Kaunas
Reikalavimai
  1. Turėti aukštąjį socialinės pedagogikos išsilavinimą.
  2. Būti įgijus socialinės pedagogikos magistro kvalifikacinį laipsnį (pageidautina)
  3. Turėti teorinių socialinio darbo žinių, išmanyti Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jų aplinka, gebėti parinkti tinkamus socialinio darbo metodus, turėti organizacinius sugebėjimus. Gebėti išlaikyti pusiausvyrą emocinės įtampos ir streso metu.
  4. Mokėti analizuoti dokumentus, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, mokėti dirbti kompiuteriu, išmanyti raštvedybos taisykles, pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas.
Funkcijos Socialinis pedagogas atlieka šias funkcijas: Įvertinimo (renka informaciją, analizuoja, daro išvadas). konsultacinę (pataria, padeda, konsultuoja). Korekcinę (skatina, įgalina, padeda adaptuotis, aktyvina, mobilizuoja). Vadybinę (organizuoja, telkia, planuoja, priima sprendimus ir už juos atsako). Šviečiamąją (informuoja, aiškina). Koordinacinę (palaiko ryšius, siunčia (perduoda) informaciją).  Prevencinę (numato neigiamus reiškinius, poelgius ir padeda jų išvengti). Teisinę (atstovauja, gina vaiko interesus).  Socialinio ugdymo. Vadovaujasi individualaus priėjimo, lygių galimybių įtvirtinimo, konfidencialumo, vaiko apsisprendimo pripažinimo ir atsakomybės bei kompetencijos principais. Rūpinasi vaiko gerove, saugumu siekdamas jo pozityvios integracijos ir socializacijos visuomenėje, skatindamas visavertę asmenybės raišką ir pilietinę brandą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017m, sausio 17 d. įstatymu Nr XIII-198: mėnesinė alga nuo 912  iki 1459 ( už pilną etatą).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Motyvacinis laiškas (pageidautina).
  3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
  5. Gyvenimo aprašymas (CV)
Dokumentų priėmimo vieta

Demokratų 36, Kaunas. RAŠTINĖ

arba el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 362827
Dokumentų priėmimo terminas

2020-09-28  9 .00 val.

POKALBIS – 2020-09-28 , 10.00 VAL.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.