Įstaigos pavadinimas VšĮ Kauno Dainavos poliklinika
Pareigos Gydytojas chirurgas
Darbo vieta VšĮ Kauno Dainavos poliklinika , Pramonės pr. 31, Kaunas
Reikalavimai Gydytojo chirurgo profesinė kvalifikacija ir galiojanti licencija
Funkcijos Diagnozuoti ir teikti kvalifikuotą ir specializuotą medicinos pagalbą, spręsti chirurginių ligų diagnostikos, gydymo, profilaktikos, dispanserizacijos ir ligonių reabilitacijos klausimus.
Darbo užmokestis Pastovioji mėnesinio atlyginimo dalis 521,32 eurų. Kintamoji atlyginimo dalis skaičiuojama pagal patvirtintą DU skaičiavimo metodiką. Vidutinis gydytojo chirurgo atlyginimas įstaigoje 844,00 eurai.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Galiojantis asmens dokumentas, išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai, galiojanti gydytojo chirurgo licencija.
Dokumentų priėmimo vieta VšĮ Kauno Dainavos poliklinika , Administracija, 134 kabinetas, Pramonės pr. 31, Kaunas.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Vyresnioji personalo specialistė Gitana Vaitkevičienė, el. paštas [email protected],
tel.nr.: 8 37 403908
Dokumentų priėmimo terminas neribotas

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.