Įstaigos pavadinimas VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis
Pareigos Greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotojas, siekiantis įgyti paramediko kvalifikaciją
Darbo vieta Pramonės pr. 33, 51271 Kaunas
Reikalavimai B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, vairavimo stažas ne trumpesnis nei 3 metai.
Funkcijos Vairuoti greitosios medicinos pagalbos automobilį, teikti pirmąją medicinos pagalbą ir transportuoti pacientus.
Darbo užmokestis Nuo 649,00 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių)
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas, išsilavinimą patvirtinantys dokumentai ir galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami adresu: Pramonės pr. 33, 51271 Kaunas arba elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 610 27559
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019-11-27

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.