Įstaigos pavadinimas VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis
vairuotojas (išvažiuojamosios brigados)
Darbo vieta Pramonės pr. 33, 51271 Kaunas
Reikalavimai B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, vairavimo stažas ne trumpesnis nei 3 metai (neturintiems paramediko kvalifikacijos sudaroma galimybė mokytis)
Funkcijos Vairuoti greitosios medicinos pagalbos automobilį, teikti pirmąją medicinos pagalbą ir transportuoti pacientus
Darbo užmokestis 385,00 Eurai plius administracinis ir kintamas priedas;
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, gyvenimo aprašymas, išsilavinimą patvirtinantys dokumentai ir profesinio mokymo diplomas (turintiems)
Dokumentų priėmimo vieta El. paštu:  [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 408680
Dokumentų priėmimo terminas Neterminuota

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.