Įstaigos pavadinimas Biudžetinė įstaiga “Parkavimas Kaune”
Pareigos Kempingo prižiūrėtojas,
Sezoninė
nuo 2022-07-10 iki 2022-08-31
Darbo vieta Kauno miestas
Reikalavimai
Vidurinis/pagrindinis
Stovėjimo aikštelės prižiūrėtojas
darbo kompiuteriu įgūdžiai, turi vairuotojo teises, raštvedybos žinios
geros anglų kalbos žinios, ūkio priežiūros žinios (kaip pjauti veją, pakeisti lemputę, ką daryti sugedus inventoriui, baseino priežiūra, valymas ir kiti smulkūs ūkio darbai), darbo kompiuteriu įgūdžiai, puikūs komunikacijos gebėjimai, darbštumas, pareigingumas, komunikabilumas, greita orientacija, gebėjimas dirbti ir komandoje ir individualiai, gebėjimas spręsti konfliktines situacijas, pozityvumas. Gali būti studentas.
skaitymas rašymas kalbėjimas
Pradedantysis vartotojas – A1 Pradedantysis vartotojas – A1 Pradedantysis vartotojas – A1
B1,
Funkcijos Visapusė kempingo priežiūra. Tai ne tik svečių priėmimas, bet ir aplinkos tvarkymas. Žolės pjovimas, smulkūs remonto darbai, aplinkos tvarkymas, žolės laistymas, baseino valymas. Darbas kompiuteriu, kasos aparatu, svečių registravimas, bendravimas su klientais anglų kalba, kempingo priežiūra, smulkūs ūkio priežiūros darbai. Anglų kalba būtina. Kitų kalbų mokėjimai privalumas. Puiki darbo vieta studentams. Būtina atsiųsti gyvenimo aprašymą. Į darbo pokalbius kviečiame tik atrinktus kandidatus
Darbo užmokestis
1200.00 EUR mėnesinė alga
nurodyta suma  mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį
mokamas lauko priedas
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas (CV)

Išsilavinimą pagrindžiantis dokumentas

Vairuotojo pažymėjimo kopija

Dokumentų priėmimo vieta [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai
Živilė Masiulienė
370-671-44819
[email protected]
Lietuva
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas iki 2022-07-03

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.