Įstaigos pavadinimas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus
Pareigos Socialinis darbuotojas (auklė), Licėjaus bendrabutyje (1 etatas)
Darbo vieta Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Žeimenos g. 66, Kaunas
Reikalavimai Socialinis darbuotojas (auklė):
 • turi turėti ar siekti įgyti aukštąjį socialinio darbo ar jam prilygintą išsilavinimą,
 • aukle gali dirbti asmuo nustatyta tvarka pasitikrinęs sveikatą, išklausęs darbų saugos, gaisrinės saugos instruktažus,
 • privalo gebėti bendrauti su kadetais, turėti žinių apie jų vystymosi, brendimo laikotarpio ypatumus,
 • privalo gebėti bendradarbiauti su klasių vadovais, treneriais, kitais specialistais ir kadetų tėvais (globėjais, rūpintojais), nepažeisti bendrųjų etikos normų,

• privalo laikytis higienos normų reikalavimų ir taisyklių, žinoti Licėjaus darbų saugos, gaisrinės saugos taisykles ir veiksmus, kilus gaisrui.

Funkcijos
 • Dirbti pagal patvirtintą darbo grafiką.
 • Reikalauti, kad kadetai vykdytų patvirtintą dienotvarkę.
 • Fiksuoti kadetų elgesio pažeidimus ir išreikalauti, kad kadetai pasiaiškintų raštu. Surašyti kadetų netinkamo elgesio aktą.
 • Naktinio darbo laiku įvykus incidentui, konfliktui, nelaimingam įvykiui aiškintis įvykio priežastis, paimti iš kaltininkų, nukentėjusiųjų paaiškinimus raštu, užpildyti netinkamo elgesio aktą, ryte pateikti surinktą informaciją savo tiesioginiam vadovui. Esant reikalui apie įvykį iškart informuoti Licėjaus vadovus, imtis priemonių įvykio pasekmėms pašalinti.
 • Kontroliuoti, kad ramybės metu kadetai nesinaudotų skalbimo ir džiovinimo mašinomis, pagalbinėse patalpose nedegtų šviesa.
 • Kontroliuoti sanitarinių mazgų būklę.
 • Susirgus kadetui, suteikti pirmąją medicininę pagalbą, įtarus rimtesnį susirgimą, iškviesti greitąją medicininę pagalbą, informuoti Licėjaus vadovus, tėvus (globėjus, rūpintojus).
 • Stebėti bendrabučio priešgaisrinį stovį. Įvykus vandentiekio, elektros tinklų gedimams, kilus gaisrui ir kt., iškviesti avarines tarnybas ir apie tai pranešti Licėjaus direktoriaus pavaduotojui ūkiui.
 • Perduoti raštu užfiksuotą informaciją apie kadetus (sveikatos būklę, savijautą, įvykusius incidentus ir kt.) tiesioginiam vadovui.
 • Teikti pagalbą kadetams pastebėjus jo atžvilgiu taikomą psichologinę, fizinę prievartą ar įvairaus pobūdžio išnaudojimą, patyčias. Visais įtariamų ir realių smurto ir patyčių atvejais įsikišti įtarus ir/ar pastebėjus patyčias – nutraukti bet kokius tokį įtarimą keliančius veiksmus.

Pretendentų privalumai: pedagoginio darbo patirtis.

Darbo užmokestis Lietuvos Respublikos vyriausybės nustatyta minimali mėnesinė alga su apmokėjimu už nakties darbą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Gyvenimo aprašymas (CV).
 5. Sveikatos pažyma.
 6. Higienos pažymėjimas

Galima pateikti buvusių darbdavių rekomendacijas.

Dokumentų priėmimo vieta

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus raštinė, Žeimenos g. 66, Kaunas.

Registruotu  laišku: Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus Žeimenos g. 66, 49331Kaunas

el. paštu:  [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Mob. 8 671 19781, el. paštas:  [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas

2020 m. rugpjūčio 15 d.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.
Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

2020 08 16

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.