Įstaigos pavadinimas Kauno Dainavos progimnazija (nuo rugsėjo 1 d. VDU klasikinio ugdymo mokykla)
Pareigos Pradinių klasių mokytojas, 1 etatas (36 sav. val.)
Darbo vieta Partizanų g. 118, Kaunas
Reikalavimai
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas arba baigiamojo kurso studentas;
  • pradinių klasių mokytojo kvalifikacija;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai su pradinių klasių mokiniais, jų tėvais;
  • projektinės veiklos patirtis;
  • gebėjimas naudotis IKT;
  • ugdymo turinį reglamentuojančių dokumentų išmanymas.
Funkcijos Turėti pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacinę kategoriją (gali būti baigiamojo kurso studentas). Šias pareigas einantis: 1. ugdo mokinius pagal pradinio ugdymo bendrąsias programas ir mokyklos pasirinktas iniciatyvas; 2. planuoja ugdomąją veiklą ir ją įgyvendina, bendradarbiauja su mokyklos pedagoginiais darbuotojais, analizuoja ir įsivertina savo pedagoginę veiklą, tobulina profesines kompetencijas; 3. dalyvauja vertinant mokyklos mokinių pasiekimus, rengia mokinius konkursams ir olimpiadoms; rūpinasi mokinių saugumu; dalyvauja mokyklos organizuojamuose susitikimuose, posėdžiuose, pagal kompetenciją dalyvauja darbo grupėse ar joms vadovauja, vykdo kitas mokinių ugdomąsias veiklas už mokyklos ribų; 4. planuoja, organizuoja klasės ugdomąją ir kitą edukacinę veiklą, tvarko mokinių ugdomosios veiklos dokumentus, vertina mokinių elgesį, savijautą, mokymosi pažangą, nustatyta tvarka informuoja mokinio tėvus (globėjus), mokyklos vadovus apie ugdymo procese iškilusius sunkumus, prireikus imasi prevencinių priemonių, rūpinasi mokinių saugumu.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis 1220-1520 Eur skaičiuojamas pagal turimą išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją, kontaktinių valandų krūvį.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
  4. Gyvenimo aprašymas.
  5. Motyvacinis laiškas.
  6. 6. Rekomendacija iš buvusios darbovietės (nebūtina).
Dokumentų priėmimo vieta

el. paštu [email protected] iki 2021 m. rugpjūčio 19 d. 12.00 val. atsiųsti tik CV;

Partizanų g. 118, Kaunas

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorė, tel. 8 682 15375
Dokumentų priėmimo terminas iki 2021 m. rugpjūčio 19 d. 12.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.