Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis – darželis „Vėrinėlis“
Pareigos Logopedas
Darbo vieta Kauno lopšelis – darželis „Vėrinėlis“, Žiemgalių g 1, Kaunas juridinio asmens kodas 191641248
Reikalavimai
 • Aukštasis išsilavinimas ir logopedo kvalifikacija; Darbo patirtis ikimokyklinėje įstaigoje (privalumas).
 • Logopedas turi žinoti ir išmanyti: specialiųjų poreikių vaikų mokymosi programas,
 • ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo; pedagoginio vertinimo metodikas, gebėti atlikti pedagoginį vaikų vertinimą, nustatyti jų žinių, įgūdžių, gebėjimų lygį ir jų atitikimą ugdymo programoms, kalbos raidos ypatumus, kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus; specialiųjų poreikių vaikų ugdymo metodus, gebėti juos taikyti, padedant specialiųjų poreikių vaikams įsisavinti mokomąją medžiagą ir lavinant jų sutrikusias funkcijas; bendravimo su specialiųjų poreikių ar kalbos sutrikimų turinčiais vaikais, jų tėvais (globėjais) specifiką, padedant specialiųjų poreikių vaikams išreikšti jų poreikius ir įgyvendinti teises. gebėti įvertinti, vaikų specialiuosius poreikius.
Funkcijos Atlieka pedagoginį vaikų vertinimą, nustato vaikų gebėjimų, kalbos raidos ypatumus, komunikacijos sutrikimus bei įvertina pažangą, siekiant nustatyti sutrikimo pobūdį; dirba Vaiko gerovės komisijos darbe ir renka duomenis apie mokymosi sunkumų turinčių vaikų pasiekimus; numato ugdymo tikslus ir uždavinius. organizuoja pratybas; padeda specialiųjų poreikių vaikams įsisavinti ugdymo turinį ir lavina jų sutrikusias funkcijas; naudoja ugdymo procese mokymo priemones atsižvelgdamas į specialiųjų poreikių vaikų amžių, specialiuosius ugdymosi poreikius, pataria mokytojams, kaip pritaikyti specialiųjų poreikių mokiniams mokomąją medžiagą ir mokymo priemones, atsižvelgiant į mokinio realų žinių lygį, sutrikusios funkcijos korekciją; pildo savo darbo dokumentus; sistemingai tobulina savo kvalifikaciją.
Darbo užmokestis Skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, vadovavimo ir profesinio darbo patirtį.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Sutikimas – leidimas dėl asmens duomenų tvarkymo ir Prašymas dalyvauti atrankoje
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (kopija)
 • Logopedo išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (kopija)
 • Logopedo darbo stažą patvirtinantys dokumentai (kopija)
 • Logopedo kvalifikacinę kategoriją patvirtinantys dokumentai (kopija)
 • Gyvenimo aprašymas (CV)
 • Pirmosios med. pagalbos pažymėjimas
 • Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų asmenų registro pažymos/išrašo (kopija).
Dokumentų priėmimo vieta Pretendentai dokumentus turi pateikti Kauno lopšelio – darželio „Vėrinėlis“, raštinei tiesiogiai
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai [email protected] , tel. Nr. (8-37) 366599
Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2019-08-30

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus bus informuojami asmeniškai.

Numatoma darbo pradžia – 2019 m. rugsėjo 2 d.

Atrankos būdas: Pokalbis

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.