Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Pareigos Vyresnysis bibliotekininkas – 1 etatas
Darbo vieta Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Reikalavimai Pretendentas turi turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, mokėti valstybinę ir bent vieną ES užsienio kalbą, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti dirbti kompiuteriu (Windows OS, MS Office), gebėti dirbti komandoje, būti pareigingu, kūrybišku, iniciatyviu ir lanksčiu. Išmanyti šiuolaikinės komunikacijos ir informacijos principus, bibliotekos dokumentų fondo tvarkymo bendrąsias nuostatas. Pirmenybė teikiama turintiems darbo bibliotekoje patirtį ir mokantiems dirbti LIBIS informacine sistema.
Funkcijos
 • Vartotojų ir lankytojų aptarnavimas pagal SVB veikiančią tvarką;
 • Veiklos apskaitos vedimas;
 • Informacinio ir kompiuterinio raštingumo mokymai gyventojams;
 • Fondo priežiūra;
 • Parodų rengimas;
 • Bendradarbiavimas su bendruomene ir renginių organizavimas;
 • Neformaliojo švietimo užsiėmimų vedimas; edukacinių veiklų su ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikais organizavimas;
 • Dalyvavimas projektinėje veikloje.
Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,7. Kintamosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu 2017 m. sausio 17 d. Nr. XIII-198
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. Rekomendacija iš buvusios darbovietės.
Dokumentų priėmimo vieta

Pretendentai dokumentus adresu [email protected] siunčia elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pokalbio su pretendentais, atitinkančiais reikalavimus, datą pranešame individualiai.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Daina Šileikaitė, el. p. [email protected], tel. 861828525
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2020 m. rugsėjo 30 d. 17 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.