Įstaigos pavadinimas Kauno Žaliakalnio lopšelis-darželis
Pareigos Mokytojo padėjėjas (darbo krūvis 1 etatas)
Darbo vieta Savanorių pr. 179 C, Kaunas
Reikalavimai
  • Mokytojo padėjėjas yra kvalifikuotas darbuotojas, kurio pareigybė priskiriama C lygiui, kuriam atlikti būtinas ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas.
Funkcijos
  • Pareigybė  reikalinga  padėti  vaikams,  turintiems  intelektinių,  fizinių, elgesio  ir  kitokių  mokymosi  sunkumų ugdytis ir kasdieninėje veikloje.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu. Užmokesčio koeficientas 6,4.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti 1.Prašymas;
2. Gyvenimo aprašymas (CV);
3. Diplomo kopija (arba kito dokumento kopija apie įgytą išsilavinimą, kvalifikaciją).
Dokumentų priėmimo vieta Savanorių pr. 179C , Kaunas arba el. paštu  [email protected]

Atrankos būdas –  pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai tel. Nr. (8 37) 334 005, (837) 334 518

paštas [email protected]

Terminas Iki 2023-05-31

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.