Įstaigos pavadinimas UAB „Kauno vandenys“
Pareigos Inžinierius (-ė) (darbui su rangovais)

 

Darbo vieta Eksploatacijos skyrius, Chemijos g. 21, Kaunas
Reikalavimai
 • aukštasis universitetinis (ar jam prilygintas) technologinių mokslų srities išsilavinimas;
 • ne mažesnė kaip 3 metų inžinerinio darbo vandentvarkos ūkio srityje patirtis, susijusi su statybos darbų technine priežiūra;
 • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
 • mokėti skaityti sudėtingus brėžinius ir schemas;
 • turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones;
 • išmanyti LR įstatymus ir kitus galiojančius norminius aktus, susijusius su statybos darbų technine priežiūra, vandentvarkos taisykles, miesto vandentiekio ir nuotekų įrenginius, vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo procesus, avarijų tinkluose likvidavimo būdus ir priemones, eksploatacijos vykdymą bei tvarką, sutarčių sudarymo ir valdymo principus; statybos darbų vykdymo reikalavimus.
Funkcijos
 • organizuoti avarijų ir eksploatacijos gedimų šalinimo vandentiekio ir nuotekų tinkluose paruošiamuosius darbus;
 • vykdyti objekto statybos techninę priežiūrą bei vesti dokumentaciją, kontroliuoti statybos darbų, naudojamų statybos produktų bei įrengimų normatyvinę kokybę;
 • nagrinėti ir ruošti atsakymus į iš juridinių ir fizinių asmenų gautus raštus, susijusius su gedimų šalinimu vandentiekio ir nuotekų tinkluose;
 • tikrinti ir kontroliuoti, kad visa rangovų pateikiama techninė dokumentacija būtų parengta ir pateikta pagal nustatytus reikalavimus, tvirtinti techninį bei finansinį jų pagrįstumą.
Darbo užmokestis Nuo 2200 iki 2670 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių), gali būti mokami priedai ir premijos už darbo rezultatus.

Galimybė mokytis ir tobulėti profesinėje srityje, papildomos socialinės garantijos ir naudos (sveikatos draudimas, lankstus darbo grafikas, papildomos atostogos ir kt.).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas,  motyvacinis laiškas, kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Gyvenimo aprašymus su nuoroda „Inžinierius (-ė) (darbui su rangovais)“ prašome siųsti el. paštu: [email protected].

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai bus informuojami telefonu arba el. paštu. Pokalbius su reikalavimus atitinkančiais kandidatais vykdysime skelbimo galiojimo metu.

Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, vykdant darbuotojų atranką.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr. (8 37) 30 17 10 arba (8 37) 30 17 09 – Personalo skyrius

 

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2024-04-21

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.